Dünyanın en iyi oyuncaklarını bir araya getiren mağaza “Isabel Abbey”

Geçtiğimiz günlerde İsabel Abbey’nin Uniq İstanbul’daki mağazasına gittim. Uzun zamandır sosyal medya üzerinden yakinen takip ettiğim ürünleri inceleme fırsatı buldum ve bir çoğunu almamak için kendimi zor tuttum:) Hikayelerimi yakından takip edenler oyuncaklara olan zaafımı çok iyi bilirler, çocuklar kadar düşkünümdür diyebilirim:) O taraflara yolunuz düşerse mutlaka uğrayın bence ama uğrayamıyorsanız da www.ar-tainternatioanal.com ve isabelabbey.com adreslerinden mağazadaki tüm ürünleri inceleyebilir ve online satın alabilirsiniz. Online satışların büyük çoğunluğu 24 saat içinde kargoya veriliyor.

En çok beğendiğim bazı markalardan ve onlarla ilgili önemli noktalardan bahsetmek istiyorum;

Son yıllarda tüm çocukların vazgeçilmezi olan scoteerın en önemli markalarından biri olan Globber markasını inceledim ve çok beğendim. 5n1 diye bir ürünleri var ve 1 yaştan 6 yaşa kadar kullanılabiliyor. Çocuğun her dönemindeki ihtiyacını karşılayacak şekilde parçalara ayırabiliyor. En önemlisi de tüm ürünlerinde ömür boyu ücretsiz parça garantisi sağlıyor.

Diğer bahsetmek istediğim ürün de herkesin mutlaka görmüş olduğu Plasmacar arabalar. Yetişkinlerin de kullanabildiği ve çocukların çok sevdiği Plasmacar ile ilgili söyleyebileceğim en önemli nokta benzerlerinin çıkmış olması ve inceleyerek bakmadığınız taktirde markaların birbirine rahatlıkla karıştırılabileceği. Neden karıştırmamalısınız, çünkü orijinal Plasmacar ömür boyu ücretsiz servis ve parça garantisi sunuyor. Siz Plasmacar olduğunu düşünüp aynı görüntüdeki farklı bir ürünü aldığınız zaman sonrasında servis ya da parça desteği alamıyorsunuz, bu da satın aldığınız ürünün başına herhangi bir şey gelmesi halinde ürünün kullanılmaz hale gelebilmesine sebep oluyor. Plasmacar markasını direksiyon ortasındaki sarı kapak ve Plasmacar etiketinden tanıyabilirsiniz.

 

sabellll

Bahsetmek istediğim diğer marka Our Generation. İnci’ye doğum günü hediyesi olarak yıllarca kullanabileceği kaliteli bir oyuncak almak istemiştik ve araştırmaya başladık. Araştırma esnasında Our Generation markasını keşfettik. Marka çok güzel bebekler ve aksesuarlar sunuyor. Büyük boy bebekler için tasarlanmış kuaför koltuğu, araba, mutfak ve daha bir çok güzel çeşit bulunuyor. İncelemeye başladığım zaman hangisini alacağımı şaşırmıştım:) Her bebeği ve aksesuarı ayrı güzel olan bu markaya mutlaka bakmalısınız derim 🙂

İşte bir sürü bebek ve aksesuarları 🙂

isabel2

 

Bir de beni her ayrıntısı ile en çok etkileyen markalardan birisi Le Toy Van. Alman ahşap oyuncak markası olan Le Toy Van bünyesinde çok güzel ahşap evler ve ev aksesuarları bulunduruyor. Araştıracak olursanız eminim tüm evlerden ve oda aksesuarlarından çok etkileneceksiniz.

Le Toy Van’a ait bazı evler 🙂

isabelabbey

 

Ayrıca İsabel Abbey bünyesinde Djeco, JJCole, Jellycat, Aden+Anais, Chewbeads gibi çok güzel markalar da bulunuyor. Hepsini araştırdığınızda tüm markaların özenle seçilmiş olduğunu göreceksiniz.

Şimdiden iyi alışverişler dilerim,

Sevgiler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir