Herkese Merhaba:)

   Kısa bir tanışma yazısının en uygun başlangıç olacağını düşündüm:) Blog yazmak,  başlayan çoğu kişi gibi aklımda bir süredir olan, ve çevremin de destek verdiği bir şeydi… Aslında sanırım ilk adımı atmam için beni harekete geçiren kişi henüz yeni tanışmış olduğum Günseli Büyüksağış (evim dergisi yazı işleri müdürü).

   Evlenmeden bir süre önce instagram hesabı açmıştım, bir buçuk sene kadar önceydi. Profilime 3-5 fotograf yükleyene kadar evlendim ve özene bezene döşemiş olduğum, her bir ayrıntısını mutlulukla ve hevesle seçtiğim evimden sofralar, ufak kareler ve sevdiğim ayrıntıları paylaşmaya başladım… Zamanla evimden paylaştığım ürünlerin, mobilyaların ve diğer ayrıntıların insanlara ilham kaynağı olmaya başladığını fark ettim. Hani insanın içinde bazı şeylerle ilgili minik hayalleri olur ya, kelime söylendiği anda gözünde canlanan bir resim gibi, işte evimiz için çizip yaptırdığım ve gerçekten de aklımda canlanan o resme çok benzeyen yatak odam ve makyaj masamın da bir çok gelin adayı için ilham kaynağı olduğunu görmek beni çok mutlu etti… 
   Blog sayfası yazmaya başlamamın amaçlarından birisi de bu sayfa aracılığı ile dekorasyona, güzel sofralara, abartısız süsleme ve ayrıntılara ilgisi olan insanlara belki fikir verebilmek.. Çeyiz hazırlığı içerisinde olanlara belki ışık tutabilmek.. 
   
   Sayfamda ileriki günlerde göreceğinizi plandığım şeyler evimden kareler, sofralar, sevdiği ayrıntılar ve evlerimiz için en alınası ürünler:) 
    Umarım hepimiz için güzel bir başlangıç olmuştur, tekrar görüşmek üzere:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir