Karaca HOME 2016 Bahar/Yaz Koleksiyonu

Herkese Merhaba,

Yeni sayfamdaki ilk yazıma başlıyorum:)

 

Geçtiğimiz hafta Karaca Home ilkbahar/yaz sezonu tekstil ürünleri lansmanındaydım. Aslında bu organizasyon Mart ayı içerisinde tam bir kıştan çıkış ve baharı karşılama organizasyonu olarak derlenmişti. Ülkemizde yaşanan ve herkesi üzen olaylardan dolayı her sağduyulu firmanın yapacağı gibi erteleme kararı alındı. Bu karardan da özellikle bahsetmek istedim ki maalesef her marka yaşanan kayıplara aynı hassasiyeti ve saygıyı göstermiyor.

 

Neyse bana sorarsanız iyi ki Mayıs sonunda oldu çünkü tam bir yaz günü gibiydi ve bu hava tanıtılan koleksiyonla çok uyumluydu:)

 

Gelelim benim en beğendiğim parçalara;

DSC_0452 Masa örtüsü, servis ve peçeteleriyle bahar renklerini çok iyi yansıtan bu seriye bayıldım:) 

 

DSC_0526 Nevresim takımı ve yatak örtüleri içinden en en beğendiğim set ince işlemeleri ile bu seri oldu… 

 

DSC_0467 Daha canlı renklerden tercih edecek olursak bu nevresim takımını da çok beğendim, bahar ve yazı en güzel şekilde çağrıştırmış…

 

Son olarak da eklemek istediğim, Karaca Home mağazalarında oda kokuları da satılmaya başlandı, bir ara hepsini inceleme fırsatım oldu ve normalde vanilya kokuları bana hep ağır gelmesine rağmen oda kokuları arasından en çok vanilyalı olanı beğendim yumuşak ve hafif buldum, temizlik kokusu sevenler için de beyaz sabunlu bir parfümü var banyolarınızda ya da girişlerinizde kullanmak için çok uygun:)

 

Karşınıza çıkarsa mutlaka uğrayın derim, beğeneceğiniz bişeyler bulacağınızdan eminim,

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar, tekrar görüşmek üzere

Sevgiler 🙂

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir